Web sayfamızda satılan tüm ürünler işçilik, tasarım ve malzeme hatalarına karşı en az 1 yıl süreyle Üretici Firma Garantisi altındadır.
Web sayfamızdaki bazı ürünler ise üretici firmanın belirlediği kurallar doğrultusunda daha uzun garanti süresine sahip olabilir.
İlk Bir yıldan sonraki garanti süresince oluşabilecek arızalarda garanti hizmetlerinden istifade edebilmek için ürün sahibi üretici firma tarafından belirlenen kurallara uymak zorundadır.
Garanti süresi içinde arızalanan ürünler tarafımızdan tamir edilir ve en kısa süre içerisinde müşterilerimize iade edilir.
Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı hataları konusunda aşağıdakilerle sınırlı olmayan şu örnekler verilebilir:
a) Ürünün belirtilen yıkama talimatları dışında temizlenmesi ve yıkanması.
b) Ürünün fiziki olarak hasar alması, (sürtünme vs.).
c) Ürünün tamir edilmeye çalışılması esnasında orjinalliğinin bozulması.
d) Ürünün üzerine dökülen birşeyin temizlenmesi esnasında orjinalliğinin bozulması.<span style="&quot;font-size:" 12px;"="">Ürünün iadesi gerçekleşebilmesi için varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderilmesi gereklidir. Teslimattan sonraki 7. günü aşan sürelerde Genel Prosedür uygulanır, "Cayma Hakkı"yla iade söz konusu değildir.
 Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, her türlü yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.
Saygılarımızla.